שיקום צנרת ללא הרס​

נזקי הצנרת 

 

תחום הבניה בעולם ובארץ בעשור האחרון כולל בתוכו חידושים מואצים רבים, אך לעומת זאת תחום הצנרת נותר עדיין נתון לתקלות ולאותו מבנה בסיסי, זאת כיוון שהצנרת היא חלק ממערכת המותקנת בתוך האדמה או לאורך הקירות, וכמערכת נסתרת היא מועדת למגע עם חומרים רבים אחרים העלולים לפגוע בה עם השנים. ככל שחולף הזמן הצנרת עלולה להחליד או להיפגם ופעמים רבות יש להחליפה בצנרת חדשה יותר, ותקלות של נזילות או פיצוצי מים עלולים להיות נפוצים יותר הן במבני הבתים והן בתשתיות הציבוריות ברחבי הסביבה.

 

 צנרת - טיפול במערכות רגישות

 

צינורות מים או ביוב הן כאמור מערכות רגישות הדורשות טיפול מדויק ומקצועי. הבקרה ואופני הטיפול צריכים להיעשות על ידי חברה המומחית לתחום האינסטלציה, חברה שתהיה מספיק וותיקה ומובילה בנושאי שיפוץ מערכות, החלפת צנרת וחידוש תשתיות מים או ביוב. לספק פתרונות בכל תרחיש העלול להתפתח עם צנרת וביוב דורש שימוש של טכנולוגיה מתקדמת המשולבת כיום בהצלחה באיתור תקלות במערכות מים, ביוב או כל תשתית אחרת.

 

 שיקום צנרת ללא הרס - שרוול צנרת 

 

אחד מן החידושים בתחום הבניה הוא להשתמש בשיטה נפוצה של שיקום הצנרת מבלי להרוס אותה באמצעות שרוול צנרת מים וביוב. השיטה מיושמת בארץ ובעולם לאורך קילומטרים רבים בהצלחה גדולה ועל פי התקן הקבוע הקפדני בחוק. השיטה החדישה מאפשרת לחדש את מערכות הצנרת של הביוב והמים כל זאת בזמן מועט ובמהירות רבה וכן מבלי לחפור מחדש לעומק או לזרוק את הצנרת הקודמת.

 שיטת השרוול היא שיטה פופולארית מאד המיושמת במדינות רבות בעולם, כשיטה מפותחת ביותר היא למעשה טכנולוגיה מהפכנית ומובילה בתחום של חידוש תשתיות מים וביוב. לצורך כך יש תמיד לבחור חברה שמכירה את הפיתוח החדשני והמהפכני ובעלת כל הציוד הטכנולוגי המתקדם ביותר, הניסיון של שנים בביצועים מוכחים ושוטפים בשטח בטיפול בתשתיות מים וביוב. היכולת להתגבר על סוגי מכשולים שונים וכן לתת את מלוא הפתרונות לכל תקלה, מגבלה או מענה בתנאי שטח, מתאפשרים באמצעות טכניקות חדישות בטכנולוגיה שצריכים לעמוד לרשות החברה המבצעת. הטכנולוגיות הנותנות מענה מקצועי ואיכותי לאורך הזמן, צריכה לבצע את מגוון העבודות בשימוש של ציוד משוכלל וחדשני המוביל בתחומו בעולם. הציוד חייב להיות מותאם לתו תקן מחמיר מאירופה ואמריקה המאשרים את עבודתם של ספקים מובילים בתעשייה העולמית המוכרים באיכות עבודתם.

 

D&I ניהול תשתיות מים ואנרגיה

049882589

D&I

ניהול תשתיות מים ואנרגיה

HB